No More Milky White Tanning Drops + GRATIS Headband

€ 39,95
Aanbieding
was € 49,90 Bespaar 20%
Prijs incl. BTW (21%) € 6,93
Op voorraad: 1 beschikbaar
Productgegevens

Van melkwit naar een stralende teint ✨ Ontvang nu tijdelijk een GRATIS Headband bij elke aankoop van een Perle de Soleil, verpakt in exclusieve No More Milky White set.

Shop now & bereid je huid voor op de zonnige lente periode!

Inhoud

  • Perle de Soleil - Tanning Drops (15ml)
  • Headband
  • Limited edition No More Milky White verpakking


Perle de Soleil
Perle de Soleil geeft een stralende touch aan je huidverzorgingsroutine: de bruiningsdruppels veranderen iedere dagcrème, bodylotion of zonnebrandcrème in een natuurlijke zelfbruiner. Met MARC INBANE Perle de Soleil kan iedereen naar wens een mooie en gezonde teint creëren. De tanning drops creëren moeiteloos een gezonde, natuurlijke teint die niet te onderscheiden is van een echt zomers kleurtje.

  • Tot 4 dagen een natuurlijke glow
  • Geschikt voor alle huidtypen & huidtinten
  • Bruiningsresultaat binnen 1 minuut
  • Blendt mooi samen met je natuurlijke huidskleur zonder vlekken
  • Géén oranje gloed en géén typische self-tan geur
  • De applicator geeft systematisch één druppel af zodat je nooit te veel product gebruikt
  • Bevat ± 210 druppels


Headband
Upgrade je beauty routine met de sustainable spa headband van MARC INBANE. Een praktische oplossing om je haar uit het gezicht te houden tijdens je tanning & skincare routine. Deze handige headband zit comfortabel en de verstelbare klittenbandsluiting zorgt voor een perfecte pasvorm.

• Handige tool tijdens het aanbrengen van tanning, skincare & make-up
• Zacht badstofmateriaal voor extra comfort
• Chique geborduurd MARC INBANE logo
• Comfortabel & herbruikbaar
• Wasmachinebestendig tot 40°C

Deel dit product met je vrienden
No More Milky White Tanning Drops + GRATIS Headband